Klej Do Styropianu Ceresit CT84
People Who Liked This Video Also Liked

klej do styropianu Ceresit CT84
klej do styropianu Ceresit CT84
HENKEL
HENKEL "Ceresit CT 84" by VIDEO KADR
HENKEL CERESIT CT 84  by VIDEO KADR
HENKEL CERESIT CT 84 by VIDEO KADR
NOWY klej do styropianu TYTAN EOS w piance
NOWY klej do styropianu TYTAN EOS w piance
Szybki klej do styropianu IS13
Szybki klej do styropianu IS13

Did this video help you?

SuperBudowa: piano-kleje są faktycznie wygodnym i szybkim rozwiązaniem. Jedynym mankamentem jest ich wyższy koszt porównując do standardowych zapraw. Jednak i tutaj chociażby na przykładzie pian tytan, a właściwie najnowszego pistoletu tytan standard max zwiększającego wydajność z jednej puszki do 30% sytuacja zmienia się na lepsze.

Dom Modelowy: Warto wybrać klej z aprobatą systemową, dopuszczającą do wykorzystania w systemach ociepleń taki jak Tytan EOS. W celu wystawienia aprobaty przebadana została cała przegroda oraz wszystkie elementy systemu ociepleniowego (mur, klej, styropian, warstwa zbrojona z zaprawy klejowo-szpachlowej z siatką z włókna szklanego, gruntem do systemów, tynkiem). Tytan EOS możemy wykorzystać klejąc styropian do pustaka, drewna, metalu i mas bitumicznych z posypką. Zapewnia on szybką i wydajną pracę.

kris191163: polecam klej Insta Stik. wydajność wg producenta 15 m2 z puszki - mi wychodziło 13-14, ale jestem totalnym amatorem. A poza tym można robić w pojedynkę.

misio2401: to lipa ten klej,drogi i bardxzo mało wydajny,miałem zamiar kleic płyty tym klejem ale wykorzystałem tylko 2 puszki a 3-ią wymieniłem na izolbet bo wychodziło bardzo drogo-nie polecam!!!!

michallll k: jak wydajny jest ten klej?
Rating:
klej do styropianu Ceresit CT84 5 out of 5

Featured Video

How to Insulate Walls


klej do styropianu Ceresit CT84