Pistolet Alarmowy WALTHER P22 Q Na Amunicj 9mm P.A.K.
People Who Liked This Video Also Liked

Did this video help you?

Bartłomiej Kożuchowski: Czy ten pistolet jest dostępny bez zezwolenia ?

xd: bo uwierze że gdy ktoś szczeli w góre to bandziory uciekną XDD to nie są ptaki i ja bym wolał chybić ale żeby wyglądało że do nic strzelam

Pet G: 0:15 bez zezwoleń hahaha Trzeba mieć pozwolenie !!!!!!

Tadeusz Nowak: Na wesoło przez życie idź

Tadeusz Nowak: Albo na co nam ustawy ? Po co komuś broń gdy ma kobietę ? Czemu kosimy tylko w lewo gdy możemy też w prawo ? Nabijmy sobie już teraz sami dodatkową kosę na kosisko i będziemy siekli w lewo i w prawo. Do tyłka przywiążmy sobie grabie, będziemy zamiatać po sobie. Że nam się coś tam między nogami pałęta, nic to. Będziemy tym młucić.

Tadeusz Nowak: Era tatusiów i wójkuw zniknąć musi

Tadeusz Nowak: Ona nagle się określa, że nigdy nie skakała na czaszy a ma czerwony beret. No ludzie !!

Tadeusz Nowak: Pani porucznik. Nie wiedzieć skąd. Jeździ na rowerze i widać jej stringi. Ale ma stopień dopuszczalności

Tadeusz Nowak: Było powiedziane. Kobiecie można, ale nie do końca. Kilka osób które to powiedziało nie dotrzymało słowa. Rozum im odebrało czy nie wład w pajacu ?

Tadeusz Nowak: Najlepsze terrorystki to kobiety. Ja wiem. One każdemu poprzeczkę podniosą hahahahha. Są bardzo dobre w swojej dziedzinie. Tracą moc gdy się zakochają.

Tadeusz Nowak: Panowie, bo do Was się zwracam. Chcecie siedzieć nadal a wasze kobiety aby nadal brały sprawy w swoje ręce ? To Wy, ja jesteśmy po to aby tego robić nie musiały.

Tadeusz Nowak: Co nie oznacza że jestem przeciwny użyciu środków przymusu bezpośredniego przez służby do tego powołane. Jak najbardziej jestem za tym. Jestem przeciwny aby zwykły patrolowy dostawał do ręki taką moc. Ciężki orenż powinny mieć tylko i wyłącznie jednostki wyspecjalizowane i ludzie już obyci z bronią. Co za tym idzie nie może ktoś w wieku 22 lat być kapitanem, czy komisarzem, rzecznikiem itd. Kobieta w stopniu nad komisarza budzi we mnie pewien rodzaj śmiechu. Czemu ?

Tadeusz Nowak: Nie dziwmy się policji, że czasem naprawdę boi się broni użyć. To śmiercionośne narzędzie

Tadeusz Nowak: Tutaj jest tak. Policja dostała stare beretty lub gloki 17 po przebiegu, nadal 9mm nie humanitarne a reszta świata już co innego.

Tadeusz Nowak: Nie rozumiem w czym problem, skoro wszystko mówi aby przeciwnika obezwładnić a nie pozbawić życia. Więc lepiej aby ta moc kul gumowych była wyższa i powalała niż policji zabijała.

Tadeusz Nowak: Pamiętajmy też o sprawdzaniu w polsce broni. 17 J. Uśmiechnij się mamo hahahahha. Rewolwery hukowo-kinetyczne mają od 8 do 9 J Więc daleko im do 17 J. Są na amunicję bocznego zapłonu, co ponoć jest w polsce dozwolone ale typu long już nie. Tam dochodziło do prawie 14, 16 J ZAKAZALI Teraz tylko typu short.

Tadeusz Nowak: Agencje ochrony swego czasu uzbrajali pracowników w te pożal się boże broń. Zarobił na tym każdy kasę a pracownik ochrony w mordę. Wyjmował coś z kabury, bo czuł się bezpieczny. A tutaj niespodzianka. Kto miał z tym doczynienia wie o czym piszę. Pan Dziewulski kiedyś powiedział, z AT z resztą. Cyt. P 64 jest bronią defiladową'' On sam jest defiladowy. Z tej broni na 25 metrów dychy szły, więc jaka defiladowa ? W pis mój będzie usunięty, bo niewygodny. SOLID rozszyfrujcie sami skrót.

Tadeusz Nowak: Te rewolwery hukowo kinetyczne lepiej się sprawdzają w samoobronie niż to gówno. Oko tym wybiję a co narobię 9mm PAK Dużo huku ? Huk nie jest potrzebny

Tadeusz Nowak: Jeszcze nie, ale będzie dostęp legalny do naboi nie tylko hukowych. Przypomnijmy sobie wszyscy że polska tą bronią już raz została zalana. Potem w dziwny to sposób tą broń posiadaczom odebrano. Ona nie znikła, tylko pasuje zarobić na niej jeszcze raz lub więcej. Kamieniem podniesionym więcej krzywdy można zrobić niż tą bronią, nawet załadowaną gazem. Zastanowił bym się przy jej wyciągnięciu, czy przeciwnik nie posiada ostrej. Zasada prosta. Jeśli coś wyciągasz, niech ma to moc, bo nie zdążysz uciec. Tak to zabawka jak każda inna. Pistolet plastikowy też wizualnie broń palną przypomina. Różnią się tym, że w tą możesz włożyć naboje gazowe, które wartają tyle co ustawa. TAK. Fajna zabawka i nic więcej. Pozdrawiam
Rating:
Pistolet alarmowy WALTHER P22 Q na amunicję 9mm P.A.K. 5 out of 5

Featured Video

How to Insulate Walls


Pistolet alarmowy WALTHER P22 Q  na amunicję 9mm P.A.K.