Samsung Galaxy S4 - Unboxing, Prezentacja I Dlaczego Nie HTC One
People Who Liked This Video Also Liked

Samsung Galaxy S4 Review!
Samsung Galaxy S4 Review!
Samsung Galaxy S4 Review
Samsung Galaxy S4 Review
Samsung Galaxy S4: Unboxing & Review
Samsung Galaxy S4: Unboxing & Review
Samsung Galaxy S4 Review
Samsung Galaxy S4 Review
Samsung Galaxy S4 review
Samsung Galaxy S4 review

Did this video help you?

Rafał Fajdek: Szakal nie znasz się jebana kurwo

tomek czerw: pala ciota huj ci w dupe

Marian Kowalski: HTC one ma o wiele lepszą matrycę w aparacie (większą i co za tym idzie łapiącą więcej światła, co przekłada się na jakość zdjęć/przejścia tonalne miedzy barwami). Sugerowanie się ilością pikseli na pudełku to głupota i błąd jaki popełnia wielu kupujących. Przykład: nie dawno porównywałem zdjęcia wykonywane przez huawei (chyba g620s) - 8 mp z nokią 735 - 6.7 mp. Nokia biła huawei jakością zdjęć na głowę dzięki doskonałej optyce oraz zastosowaniu matrycy lepszej jakości, pomimo przewagi huawei na papierze (różnica była olbrzymia na korzyść nokii). Wnioski chyba nasuwają się same.

Jurek Stasiak: Warto zamienić iPhone'a 4 na S4 ? :)

Natalka Wyrozębska: Mówisz galaxy s4 a później o HTC one to przyznajcie że go kochacie a nie każda recenzja o telefonie np samsungu ale nie czy jest taka recenzja bez tego brzydkiego telefonie (HTC one)Łukasz Bik: Lektor Benchmark.pl ?? :D bo przypominasz :D

Kamil R.: Telefon świetny, ale z tym aparatem bym dyskutował. Jeżeli powodem odrzucenia htceka była gorsza jakość zdjęć, bo ma 4mpix, no to trochę słabo się zaznajomiłeś z tematem. Widać tą gorszą rozdzielczość jak powiększysz zdjęcie, ale co do jakości to jest porównywalnie, samsung lepiej radzi sobie w ostrym świetle, htc przy słabszym, ale generalnie wydaje mi się, że minimalnie lepiej jest w htceku. Miałem oba telefony po pół roku, trochę się nimi bawiłem i tak mi się wydaje, obecnie jestem bardzo zadowolony z htceka, aczkolwiek galaxy to też świetny sprzęt.

GreenPower: 1:41 powiadasz ze sa tam gumki?? :D

Olas74: Czy po zakupie tego telefonu w sieci orange , był tam sim lock , czy nie ?

Taktak Nono: 'to się bardzo szybko rysze' hehehe

minecraftmplay: Dla mnie klpaka ładna

Koksu Krak: Telefon w HTC one robi REWELACYJNE zdjecia, jak wiecie ilosc mpx nie odpowiada za jakosc, bodajze nokia wypuscila telefon ktory ma 30 mln i wcale nie robi genialnych zdjec:)

Drugi plus dla HTC one ? przy dobrej konfiguracji moj telefon trzyma juz 2 dni 14 godzin i ma 26 % baterii :) 

Trzeci plus dla HTC one - nie da sie go zawiesic, rewelacyjnie szybki , piekny wyswietlacz, genialne wykonanie, opcja pilota obslugujacego tv,dekoder,i kino domowe, wymieniac dalej  ?:) 

Autor test zrobil go po prostu zbyt subiektywnie i ze zbyt mala wiedza . 

Szakal: Próbki zdjęć mówią co innego

Patrk38: Jakość lepsza, gdyż ultra pixele dużo lepiej łapią światło. :)

tettwisted: Gdyby nie beznadziejny aparat w htc one to byłby mój telefon. Jak we flagowych modelach sprzed 3 lat niestety. Jakość zdjęć znacznie lepsza w S4.

Mikołaj Kostrzewa: Oglądam to na S4 XD

Mikołaj Kostrzewa: Lukipaj jesteś daltonistom i gejem samsun s4 lepszy poucz się

mofblaster: Też się gówno znasz, bo nie ma żadnego przelicznika między aparatem z HTC ONE, a tym z S4. HTC ma 4Mpx i koniec. Zdjęcia robi lepsze, ale to nie zmienia faktu że w mniejszej rozdzielczości, która i tak jest wystaraczająca. Jeszcze jakbyś mógł dodać co to są te Twoje "upi"?

Sebastian Gałczyński: mialem juz kupic ten telefon ale po tej guwnorecenzji zrezygnowalem

Robert Kościelny: kolejna ofiara pogoni za megapikselami... Nieważne, że przy słabym oświetleniu aparat sgs4 zrobi dużo słabsze zdjęcia niż htc one, ważne że mam 12 megapikseli. A może ktoś lubi drukować plakaty ze zdjęć z komórki i rzeczywiście potrzebuje tych megapikseli? :P Mogłeś kupić nokię 808, wtedy dopiero by było fapowanie do megapikseli
Rating:
Samsung Galaxy S4 - Unboxing, prezentacja i dlaczego nie HTC One 5 out of 5

Featured Video

How to Insulate Walls


Samsung Galaxy S4 - Unboxing, prezentacja i dlaczego nie HTC One